Teknobaz Rotating Header Image

eklemek

Youtube Audio Library – YouTube Video Arka Planına Ücretsiz Müzik Ekle [indir]

YouTube yüklediğiniz kişisel videolarınızı daha profesyonel ve etkileyici kılmak için arka plana (background) müzik eklemek faydalı yöntemdir. Fakat telif hakları yüzünden her müziği videonuzun arka planına ekleyemezsiniz.

YouTube bazen müzik telif hakları yüzünden uyarı bile yapıyor.

YouTube videolarınızın arka planına ücretsiz, telif hakkı olmayan müzik ve ses efektleri eklemek için YouTube Audio Library (YouTube Müzik Kitaplığı) sitesini kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

SmallPDF – PDF İle İlgili Herşey (Çevir, Küçült, Böl, Birleştir, Şifre Kaldır…)

PDF belgeleri hayatımızın bir parçası. PDF belgeler hayatımızı kolaylaştırıyor, fakat bir Word dokümanı kadar müdahale edilemiyor. Örneğin, PDF belgeyi başka bir belge formatına çevirmek, küçültmek, bölmek, üzerine yazmak, şifreyi kaldırmak vb. Bu işlemleri yapmak için çeşitli programlar içinde kaybolmayın…

Smallpdf ise PDF dosyanız ile ilgili ihtiyacınız olan her şeyi kolaylıkla yapabileceğiniz bir site. Türkçe kullanım sunuyor.

(daha&helliip;)

MS WORD – Otomatik Güncellenen Tarih ve Saat Bilgisi Nasıl Eklenir?

Ms Word kullanırken tarih ve saat bilgisini her gün, her saat değiştirme işlemini elle yapmanıza gerek yok.

Ms Word menülerini kullanarak dosyanızı her açtığınızda tarih ve saat bilgileri güncel bir şekilde otomatik olarak eklenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece işinizi daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Prisma-Fotoğraflarını Sanat Eserine Çevir

[Teknobaz] Fotoğrafları cevirÇektiğiniz fotoğrafları sanat eserine çevirmek ister misiniz? Siz fotoğrafı çekin, Prisma uygulaması fotoğraflarınızı bir ressamın çizdiği, boyadığı sanat eseri resimlerine çevirsin.

(daha&helliip;)

MirrorText- Yazılarına Ayna Efekti Ekle

[Teknobaz] Mirrortext ayna

Yazılarınıza çeşitli efektler ekleyebileceğiniz çeşitli site ve programlar mevcut. Eğer yazınızın aynadan yansıyormuş gibi görünmesini isterseniz; MirorText sitesini kullanabilirsiniz.

MirrorText sitesinin amacı sadece yazınıza ayna efekti eklemek ve resim olarak sizin kullanımıza sunmak.

(daha&helliip;)

Arka Plana Resim Nasıl Yerleştirilir? [Microsoft Word]

MS WordWindows Microsoft Word 2007 kullanıyorsanız, word belgenizin arka sayfasına ihtiyacınıza göre resim ekleyebilirsiniz. Bu sayede çeşitli reklam, kart ve baskılarınızda fazla uğraşmanıza gerek kalmaz ve eklediğiniz resim üzerinize istediklerinizi yazabilirsiniz.

(daha&helliip;)

PhoXo-Fotoğraflara Efekt Ekleme Programı [İndir]

[Teknobaz] phoxo efekt ekleBasit, kullanışlı bir Photoshop alternatifi fotoğraflarınıza efektler ekleyebileceğiniz bir program;PhoXo.

PhoXo özelliklerinden bazıları; katmanlı çalışma imkanı, 50 adet özel efekt, kesme, geri alma, boyama, özel yazı ekleme, gölgeli yazı, yazıları ters çevirme vb.

(daha&helliip;)

befunky- Fotoğraflara Efekt Ekle

[Teknobaz] befunkyFotoğraflarınız canlansın. Photoshop ile emek gerektiren çeşitli fotoğraf efektlerini befunky sitesi ile çok kısa sürede yapabilirsiniz.

befunky sitesinde Photo Effects bölümünde fotoğraflarınıza çeşitli özellikler ekleyebilir, Text Editor kısmında fotoğraflarınıza yazı ekleyebilirsiniz.

(daha&helliip;)

Üstbilgi ve Altbilgi Kısmına Nasıl Resim Eklenir? [Microsoft Word 2007]

bc_üst alt bilgi resimWord dosyalarını daha görsel ve etkileyici kılabilmek için eğer Microsoft Word 2007 kullanıyorsanız, belgenizin her üstbilgi ve altbilgi kısmına sadece yazı değil, resim de ekleyebilirsiniz.

(daha&helliip;)