Teknobaz Rotating Header Image

pdf

PDF Shaper-PDF Dosyalarını Dönüştüren Program [İndir]

teknobaz-pdf-donusturucuPDF (Portable Document Format; Taşınabilir Belge Biçimi) dosyasını diğer dosya çeşitlerine dönüştürmek isterseniz PDF Shaper programını deneyiniz.

PDF Shaper; PDF dosyaları için bir çok aracı içeren ve PDF dökümanlarını değitirmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılım.

(daha&helliip;)

CamScanner-Cep Telefonunu Tarayıcı Olarak Kullan

[Teknobaz]-CamScanner TarayıcıCep telefonunu kullanarak bir yazılı metnin (doküman, belge) fotoğrafını çekin. Sonra CamScanner‘ı kullanarak kaliteli PDF bir dokümana çevirin.

Cep telefonumuz doküman tarayıcı (scanner)oldu…

Makbuzları, notları, faturaları, beyaz tahta tartışmalarını, kartvizitleri, sertifikaları ve benzerlerini taramak için telefonunuzun kamerasını kullanın.

(daha&helliip;)

Google Chrome:PDF Dosyalarını Görüntülemeden Kayıt Edin

[Teknobaz] Chrome PDF SaklaChrome internet tarayıcısını kullanırken bir PDF dosyasına tıkladığımızda, Chrome otomatik olarak tarayıcı penceresinde dosyayı gösteriyor. Uzun bir dosya ise bazen yüklenmesi zaman alıyor.

Chrome kullanırken bir PDF dosyasına tıkladığınızda, gösterilmeden indirilmesini istiyorsanız; şu küçük ayarı yapmalısnız.

(daha&helliip;)

Copyfish – Resim ve Videolardaki Yazıları Kopyala, Çevir

[Teknobaz] Copyfish

Bir resim, video, pdf, flash, Youtube video dosyalarında yer alan yazıları (text) dışarı almak, kopyalamak isterseniz Copyfish Chrome eklentisini kullanabilirsiniz.

Bir resim dosyası içindeki yazıları çıkartarak onları saklayabilir, Google’da aratabilir, eposta ile gönderebilir veya farklı bir dile çevirebilirsiniz.

(daha&helliip;)

PDF Dosyaların Şifrelerini Kaldırma, Kırma Programı Kullan

[Teknobaz] PDF Şifre Kaldır

PDF (Portable Document Format) dosyalarını korumak için konulan şifreleri kaldırmak, kırmak isterseniz BeCyPDFMetaEdit programını kullanabilirsiniz.

BeCyPDFMetaEdit programı ücretsiz.

(daha&helliip;)

MergeFil.Es-Değişik Uzantılı Dosyaları Tek bir Dosyada Birleştir

[Teknobaz] Dosya birleştirMergeFil.es sitesi değişik formatlardaki -uzantılı- dosyalarınızı tek bir dosya altında birleştirmemizi sağlıyor.

(daha&helliip;)

Kilitli PDF Dosyalarının Kilidini Kaldır?

[Teknobaz] Pdf kilit kaldırPDF (Portable Document Format) en çok kullanılan döküman formatlarından biridir. PDF dosyları bazen kilitli olur ve bir parçasını kopyalamamıza, yazdırabilmemize imkan vermezler.

Kilitli PDF dosyalarının kilidini kaldırmak için; online olarak kullanabileceğiniz PDF Crack derdimize çözüm olabilir.

(daha&helliip;)

PDF, DOC, RTF, CHM, HTML Dosyalarında Yazıları Kopyalama Programı [İndir]

[Teknobaz]  Text Mining ToolÇoğu PDF uzantılı dokümanda yazıların üzerinde bir değişiklik yapmanıza izin verilmez. Dosyanın yazılarını alıp, üzerinde değişiklik yapamadığınız içinde uğraşır dururuz.

Text Mining Tool programı PDF, DOC, RTF, CHM, HTML uzantılı dokümanlardan yazıları ayrı bir TXT uzantılı dosya halinde kopyalayabilirsiniz.

Yani aslında Text Mining Tool programı dosyaları TXT uzantılı dosya haline çeviriyor.

(daha&helliip;)

Joliprint- İnternet Sitelerini PDF’e Çevir, Reklamsız Olarak Çıktısını Al

[Teknobaz] joliprintİnternet sitelerini saklamak, daha sonra okumak, yazıcıdan çıktısını almak istediğimizde başvurduğumuz yöntem kopyala yapıştır ile bir Word dosyasına atmaktır.

Çeşitli siteler sayesinde internet sayfasını PDF formatına çevirebiliriz. Bir internet sitesini reklamsız, çıktı almaya en uygun şekilde PDF formatına çevirmek için Joliprint sitesini kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

PDFmyURL – İnternet Sitelerini PDF Dosyasına Çevir

bc_pdfmyurl pdf cevir İnternet sitelerinde yer alan bilgileri siteyi kayıt etmek yerine PDF formatına çevirerek de kullanabilirsiniz.

PDFmyURL sitesi internet sitelerini PDF dosyalarına çeviriyor, size kalan ise dosyayı saklamak. İnternet sitelerini dergi lezzetinde okumak için de güzel bir uygulama.

(daha&helliip;)