Teknobaz Rotating Header Image

online

rollMyFile – 500 Değişik Format Dosyayı Programsız Aç

Elinizde bir dosya var ve açmak istiyorsunuz. Bunun için uygun programı bulmanız ve indirmeniz gerekiyor. Bir dosyayı açmak için gereksiz bu zaman kaybı işlemler yerine bütün dosyaları açan bir program olsa iyi olurdu.

İşte rollMyFile sitesi tam bu işe göre. Bu site 500 değişik formattaki dosyayı internetten açabilmemizi sağlıyor. rollMyFile ile herhangi bir metin belgesi, elektronik tablo, sunum, e-kitap, illüstrasyon vb. dosyaları kolaylıkla açıp okuyabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Virus Total-Online Virüs Taraması Yap

[Teknobaz] Virüs TaramaVirüsler internetin başbelaları…Virüs, trojan, worm, solucan ve diğer zararlı yazılımların bilgisayarınıza, dosyalarınıza zarar vermesini engelleyebilirsiniz.

Virus Total sitesi; dosyaların, internet linklerinin virüs taramasını online olarak yapabilmenizi sağlıyor. Ücretsiz…
(daha&helliip;)

Speechyard-Online İngilizce Altyazılı Film İzle, İngilizce Öğren

[Teknobaz] Speechyard

Online film, dizi izleyerek İngilizce öğrenmek ister misiniz? Speechyard sitesi ingilizce filmleri, ingilizce altyazılı olarak gösteriyor.

Speechyard sitesinin yaptığı sadece videoyu koyup, altyazıyı altına koymak değil…İşte Speechyard sitesinin sunduğu imkanlar;

(daha&helliip;)

Online Filmleri Otomatik Olarak Bilgisayarına İndir

[Teknobaz] Film indirİnternette bir çok online film izleme imkanı veren site mevcut. İnternetin yavaş olması, reklamaların arasında kaybolan filmler can sıkıcı olabiliyor.

Bir online filmi otomatik olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu ücretsiz programlardan biri VSO Downloader.
(daha&helliip;)

Shared-Bedava 100 GB Online Depolama Alanı Kullan

[Teknobaz] Shared

İnternet ortamında bedava online depolama alanı sunan bir çok site mevcut. Çeşitli boyutlarda depolama alanı sunan bu sitelerden biri de; Shared.com.

Shared sitesi 100 GB bedava depolama alanı sunuyor.

(daha&helliip;)

Notes.io-Online Not Al, Linkini Paylaş

[Teknobaz] notes.io online not

Notes.io online olarak not alabileceğiniz bir site. Notes.io yazdığınız notları sizin için saklıyor ve oluşturduğu kısa linki paylaşabilmenizi sağlıyor. Linki paylaştığınız kişiler bu link sayesinde yazılarınıza ulaşabiliyor.

Facebook, Twitter gibi sitelerde çok uzun yazıları paylaşmanızda kolaylık sunuyor.

(daha&helliip;)

Yazı ve Mesajlarını Online Şifrele, Paylaş

[Teknobaz] ŞifreleBir yazı veya mesajınızı online güvenli olarak paylaşabilmenizin bir yolu o yazıyı şifrelemek, kriptolamaktır.

Kriptoloji, şifre bilimidir. Çeşitli iletilerin, yazıların belli bir sisteme göre şifrelenmesi, bu mesajların güvenlikli bir ortamda alıcıya iletilmesi ve iletilmiş mesajın deşifresiyle uğraşır.

Mesajlarınızı online olarak şifreleyebileceğiniz ve sadece şifresini verdiklerinizin görebilmesi imkanı sağlayan sitelerden biri de; Encrypt Text or Message Online

(daha&helliip;)

TTNET Online İşlem Merkezi: Tarife Değişikliği, Fatura ve Diğer İşlemler

TTNET Online İşlem Merkezi açıldı.  TTNET online işlem merkezi sayesinde abonelik işlemlerine ait hizmetleri internet üzerinden yapabilirsiniz. Yani bir Telekom bayisine gitmenize gerek kalmadı.

(daha&helliip;)

COMPEX Oyun Festivali için Ücretsiz Online Davetiye Alın

teknoLatte’den öğrendik:

Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Merkezi‘nde 27 Mayıs‘a kadar sürecek COMPEX‘te 180 oyun sistemi ile Türkiye’nin en büyük oyun festivali de gerçekleştiriliyor.

(daha&helliip;)