Teknobaz Rotating Header Image

geri

Bilgisayar Dosyalarını Kalıcı Olarak Silen Bedava 10 Program [İndir]

Bilgisayarımızdaki dosyaları, programları, resimleri, fotoğrafları, belgeleri klasik yöntemle Delete tuşu veya Sil komutu ile sildiğimiz de kalıcı olarak silinmez.

Silinmiş dosyaları çeşitli programlar vasıtasıyla bu dosyalar geri getirilebilir. (Recovery)

Kalıcı Silme Programları, dosyalarınızı kalıcı (öğütücü) olarak silen, geri getirilmesine engel olan programlardır. Dosyaları tamamen silen 10 adet ücretsiz olarak indirebileceğiniz programlar…

(daha&helliip;)

Cep Telefonu Saati Neden Geri Kaldı, Nasıl Ayarlanır?

[Teknobaz] Cep telefonu saatCep Telefonu saati neden bir saat geri kaldı?

Bugün 24 Ekim 2015…Normal bir yıl olsaydı saatler bir saat geri alınacaktı. Fakat 1 Kasım’da yapılacak seçimler nedeniyle saatlerin geri alınması iptal edildi.

Sorun da burda başlıyor. Bizim akıllı cep telefonları bu durumu bilmedikleri için otomatik olarak saatleri bir saat geri ayarladı.

(daha&helliip;)

Banka Kredi Kart Aidatını Geri Almak İçin Dilekçe Örneği

[Teknobaz] Kredi Kartı DilekçeYargıtay 13.Hukuk mahkemesinin aldığı örnek karar ile bankaların kredi kartı aidatı olarak aldıları ücretler geri alınabilecek. Kredi kartı aidatı grçmiş 10 yıllık bir süreyi kapsıyor.

Kredi kartı aidatınızı almak için örnek bir dilekçe yazaralk ilgili bankaya başvurmalısınız.

(daha&helliip;)

Silinen Dosyalar Geri Dönüşüm Kutusuna Gitmeden Silinsin [Windows]

[Teknobaz] geri dönüşüm kutusuWindows‘ta silinen dosyalar Geri Dönüşüm Kutusunda (Çöp Kutusu) biriktirilir. Daha sonra sildiğiniz dosyayları çöp kutusunda geri getirebilirsiniz. Ama sildiğiniz dosyalar çöp kutusuna gitmeden silinsin isterseniz…

(daha&helliip;)