Teknobaz Rotating Header Image

doküman

Microsoft Word – Belgeyi Sabitle, Kolaylıkla Aç

 

Microsoft Word‘te bir belgeyi açmak için klasörler arasında veya dosya içi listelerde belgenizi aramakla boşa vakit harcamayın.

Belgenizi son kullanılan listesinde sabitleyerek (pin) kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sabitlediğiniz belgeniz son kullanılan belgeler listesinde en üstte gösterilecektir.

Belgenize tıklamak ve açmak size kalmış.

(daha&helliip;)

CamScanner-Cep Telefonunu Tarayıcı Olarak Kullan

[Teknobaz]-CamScanner TarayıcıCep telefonunu kullanarak bir yazılı metnin (doküman, belge) fotoğrafını çekin. Sonra CamScanner‘ı kullanarak kaliteli PDF bir dokümana çevirin.

Cep telefonumuz doküman tarayıcı (scanner)oldu…

Makbuzları, notları, faturaları, beyaz tahta tartışmalarını, kartvizitleri, sertifikaları ve benzerlerini taramak için telefonunuzun kamerasını kullanın.

(daha&helliip;)

Kilitli PDF Dosyalarının Kilidini Kaldır?

[Teknobaz] Pdf kilit kaldırPDF (Portable Document Format) en çok kullanılan döküman formatlarından biridir. PDF dosyları bazen kilitli olur ve bir parçasını kopyalamamıza, yazdırabilmemize imkan vermezler.

Kilitli PDF dosyalarının kilidini kaldırmak için; online olarak kullanabileceğiniz PDF Crack derdimize çözüm olabilir.

(daha&helliip;)

DocuFarm: Doküman Arayın, İndirmeden Önizleme ile Görün

Google‘a girdiniz, “sigaranın zararları” yazdınız, sadece “pdf” tipi dosyaları bulsun diye daha önce bahsettiğimiz şekilde –Google Aramalarınızı Dosya Tipine Göre Sınırlandırın– sınırlayarak arattınız, sonuçlar ekrana geldi, tıkladınız seçtiğiniz linke, Google indireyim mi dedi bilmem kaç megabaytlık dosyayı, indir dediniz, bu arada beklediniz, sonra indirdiği klasöre gittiniz ve açtınız dosyayı, baktınız içeriği size uymuyor, bir daha arama sonuçlarına giderek bir linke daha tıkladınız… Ve bu böylece devam eder gider…

Bu işin daha kolay bir yolu ise; çevrimiçi doküman gösterici (ppt, doc, pdf, ps, rtf) DocuFarm.

DocuFarmBu site kendisini şu şekilde ifade etmiş:

çünkü dökümanları görmek daha kolay olmalı (because viewing documents should be easy)

(daha&helliip;)