Teknobaz Rotating Header Image

kitap

Biryudumkitap – En Güzel Kitap Pasajları E-postana Gelsin

Kitap Pasajları E-postana Gelsin

Birileri işini gücünü bıraksın, kitapların en güzel pasajlarını senin e-postana atsın ister misin? Hemde ücretsiz.  Biryudumkitap sitesi tam kitapseverlere göre.

Goethe demiş ki; “İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.”

(daha&helliip;)

Podiobooks-Bedava İngilizce Audio Book (Sesli Kitap) İndir

[Teknobaz] Bedava İngilizce Sesli Kitapİngilizce öğreniminde sesli hikayeler dinlemek, öğrenmemize büyük katkı sağlar. Bedava ingilizce Sesli Kitap (Audio Book) indirmek isterseniz Podiobooks sitesini kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Kitap Özeti Çıkarmanın Değişik Bir Yolunu Öğren

[Teknobaz] Özet çıkarmak 1

Okuduğumuz bir kitabın özeti nasıl çıkarılır? Kitabı özetlemek onu anlamaktır, sonrasında bu bilgiye daha kolay ulaşmak ve paylaşmaktır.

Luis Caldas de Oliveira sitesinde değişik bir kitap özeti çıkarma tekniği öğretmiş bizlere.

(daha&helliip;)

Dijital Girişimcilik Rehberi [İndir]

[Teknobaz] Dijital Girişimcilik

İnternet çağındayız. İnterneti kullanarak bizlerde birer girişimci olabiliriz. Serkan Ünsal girişimci olma yolunda tecrübelerini aktardığı Dijital Girişimcilik kitabını bizlerle paylaşmış.

(daha&helliip;)

Post-it’i Kitap Ayracı Olarak Kullan

[Teknobaz] post-itKitap okurken ayraç olarak çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz; sayfayı kıvırmak, karton ayraç kullanmak, gazete kağıdı, özel plastik ayraçlar, bilet, metro kartı vb…

(daha&helliip;)

Kendi İşini Kurma Rehberi Kitabı [İndir]

[Teknobaz] Kendi işini kurma rehberiYenifikiryenihayat.com sitesinde yayımlanan Kendi İşini Kurma Rehberi kitabı girişimci ruhlara pratik öneriler sunuyor. Embryonix ve Endevor birlikte yazdığı kitap İzmir Ekonomi Üniversitesi yayınlarından çıkmış.

Kitap kapağında yazdığı gibi, “Fikrinizi işe çevirmek için neler yapmanız gerekir?” sorusuna cevap veriyor. 

(daha&helliip;)

BooksShouldBeFree: Bedava İngilizce Sesli Hikâye Kitapları İndir [Site]

ingilizce sesli hikayelerİngilizce öğrenmek isteyenler için, ingilizce hikaye kitapları okumak ve dinlemek çok faydalıdır. BooksShouldBeFree sitesi yüzlerce ingilizce sesli hikaye kitaplarını bizlere sunuyor.

Site; masal, komik, tarihi, şiir, dini, bilimsel vb. bir çok kategoride seviyelerine göre hikayeleri indirebilmemizi sağlıyor.

(daha&helliip;)