Teknobaz Rotating Header Image

facebook

Bir Kişinin Twitter, Facebook, YouTube, Instagram Hesaplarında En Çok Paylaşılan, İzlenen, Like ve Retweet Edilen Mesajlarını Bul

Sosyal Medya durmadan konuşuyor…Bu konuşkan ortamda herkes değerli değersiz bir şeyler söylüyor.

Değerli olmak takip edilmek, mesajın beğenilmesi (like) ve mesajın başka kullanıcılarla paylaşılmasıyla ölçülüyor.

Bir sosyal medya kullanıcısının Twitter, Facebook, YouTube, Instagram, SoundCloud, Reddit gibi ortamlarda yayınladığı mesajlarından belli bir süre içerisinde en değerli olanlarını görmek isterseniz Followfly sitesini kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Facebook’tan Video İndirme Nasıl Yapılır?

teknobaz-facebook-video-indirme

Facebook sayfalarında izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Herhangi bir program kullanmadan Facebook’tan video indirmek (Download) için şu işlemleri yapabilirsiniz.

Videoları Facebook’tan indirebilir. Bu sayede Facebook’taki videoları internet bağlantısı olmadan ve ekstra mobil veri harcamadan izleyebilirsiniz.

(daha&helliip;)

Cur.to-Sosyal Medyada Belli Bir Konuyu (Topic) Bul, Oku

[Teknobaz] Sosyal medya aramaCur.to sitesi sosyal medyada belli bir konu hakkında ne konuşuluyor, bulmak, okumak, ulaşmak için kullanabileceğiniz etkili bir site.

(daha&helliip;)

Facebook Fotoğraflarını Otomatik Büyüt [Chrome Eklenti]

[Teknobaz] Facebook fotoğraf büyütmekFacebook kullanırken ekranınızdaki profil, albüm, zaman tüneli fotoğraflarını otomatik olarak büyütebilirsiniz.

Photo Zoom for Facebook Chrome eklentisi bu işlemi bizim için otomatik yapıyor.

(daha&helliip;)

Facebook Kullanıcıların Tümünü Gör

[Teknobaz] Facebook kullanıcılarFacebook, sosyal ağların en yaygını, milyar küsür kullanıcısı ile en geniş sosyal site…The Faces of Facebook sitesi Facebook’ta yer alan bütün kullanıcıların profil resimlerini bir araya toplamış. İlginç bir site ortaya çıkmış…

(daha&helliip;)

TimeRabbit:Facebook’ta Ne Kadar Zaman Harcıyorsun Öğren [İndir]

[Teknobaz] Facebook zamanFacebook’ta ne kadar zaman harcıyorsunuz? Popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook faydalı, ama bir o kadar da insanı bağımlı yapıyor. Dakikalar ve saatlerce Facebook’ta zaman geçirmemize neden oluyor.

TimeRabbit programı Facebook’ta ne kadar zaman geçirdğinizi gösteren bir program.

(daha&helliip;)

Facebook’a Hızlı Gir [Google Chrome Eklentisi]

Facebook günümüzün sosyal paylaşım sitesi. Facebook’a girmeyeni dövüyorlar 🙂

Facebook’a aynı bilgisayardan aile üyelerinin hepsi giriyor olabilir veya size ait bir kaç Facebook hesabı olabilir. Bu ve benzeri durumlar için Facebook’a girişte zaman kaybı yaşamamak için Google Chrome Facebook eklentisi fbQuickLogin‘i kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Savevideo.me- Videoları İndirme Sitesi

[Teknobaz] savevideo.me video indirİnternette çeşitli video sitelerinde izlediğiniz videoları isterseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Savevideo.me sitesi tek başına bir çok popüler video ve sosyal paylaşım sitesinin videolarını bilgisayarınıza indirebilmenizi sağlıyor.

(daha&helliip;)

Facebook Fotoğraf Albümleri Nasıl İndirilir? [Firefox Eklentisi]

[Teknobaz] facebook albümFacebook kullanırken beğendiğiniz kişilerin veya grupların fotoğraf albümlerini bilgisayarınıza indirmek için Firefox eklentisi FacePAD‘i kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

@facebook.com Elektronik Posta Adresi Nasıl Alınır?

facebook e-posta Facebook en popüler sosyal paylaşım sitesi. Bu zamana kadar site üzerindeki ufak değişikliklerle kullanımını en basit ve en kolay olma yolunda ilerliyordu. Büyük bir eksiklik gibi görünen açığınıda Facebook elektronik posta hizmetini başlatarak bizlere göstermiş oldu.  Zaten benim bir çok e-posta hizmetinde üyeliğim var. Çokta gerekli değil diye düşünebilirsiniz. Size tavsiyemiz zaten var olan Facebook üyeliğiniz ile aktif hale getirebileceğiniz e-posta hizmetiyle, Facebook’u daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. @facebook.com e-posta adresi nasıl alabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adresi ziyaret etmekle başlayabilirsiniz.

(daha&helliip;)