Teknobaz Rotating Header Image

mp4

Instagram Videolarını Bilgisayarına İndir [Firefox Eklenti]


InstaSave, Instagram videolarını bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz bir Firefox Eklentisi.

Instagram’da video indirmek için bir kısa yol yok, ama InstaSave kendisi otomatik olarak bir tuş eklemesi bizim işimizi kolaylaştırıyor.

(daha&helliip;)

MP3’lerinizi MP4’e Çevirin [Winamp Türkçe]

kk_mp3mp4.pngSize daha önce Winamp: mp3′lerinizi mp4′e Çevirin yazımızda mp3’ü mp4’e nasıl dönüştüreceğimizi anlatmıştık. Zaman içinde Winamp yeni sürümülerinde Türkçe dil desteği ile birlikte gelmeye başladı. Bizde size Türkçe arayüzlü Winamp ile mp3’ü mp4’e nasıl dönüştüreceğimizi anlatma gereği duyduk. Öncelikle Winamp Türkçe son versiyonunu indirmek için aşağıdaki linki tıklayın.

(daha&helliip;)

MP4 Video Oynatıcılar için AMV Çevirici Program [indir]

kk_amv1.jpgPiyasada satılan bir çok Mp4 oynatıcı sadece AMV uzantılı video oyanatabilmektedir. Mp4 oynatıcı ile birlikte verilen CD içerisinde AMV Converter Tool video çevirici programı verilmektedir. Ancak ürün piyasaya çıkış tarihi bir veya daha fazla yılı geçmiş ise program eski versiyonuyla karşımıza çıkmaktadır. AMV Converter Tool 4.00 versiyonu kullanmak isterseniz…

(daha&helliip;)

Winamp: mp3’lerinizi mp4’e Çevirin

Müzik parçalarınız daha az yer kaplasın.

Amaç: Ses kalitesinden bir nebze ödün vererek müzik parçalarının boyutunu yarı yarıya varan oranda azaltmak.

winamp

Bunu yapmak için Winamp ana pencerisindeki müzik parçasının ismi yazan kısma sağ tıklayın. Bu yoldan hareket ederek yaparsanız sadece seçili olan parçayı dönüştürebilirsiniz.

(daha&helliip;)