Teknobaz Rotating Header Image

messenger

Windows Live Messenger Essentials 2011 Tam Yükleme Paketi [indir]

Live Messenger 2011Windows Live Messenger Temel Parçalar (WLM) 2011 yüklemek için bu adrese girdiğimizde Şimdi Yükleyin butonuna basarız ve 1.2 mb boyutundaki dosyayı indiririz. Bu dosyayı çalıştırdığımızda indirme ve kurulum aynı anda gerçekleşir. Kurulum işlemi bağlantı hızımızla orantılı olarak 20-30 dk sürmektedir. WLM’nin tam paketini indirme seçeneği mevcut gözükmüyor. Google ile tam paket indirmek için arama yaptığımızda rapidshare gibi ne indirdiğimizi bilemediğimiz dosyaları indirmeye yönlendirilebiliyoruz. Tam yükleme paketini orjinal linkten indirmek isterseniz…

(daha&helliip;)

Windows Live Messenger 2011 Kullan [indir]

Live Messenger 2011Yeni Live Messenger 2011 tam sürümü yayımlandı. Kullandığınız özelliklere yenilerini eklenmesini ve mevcut düzeltmelerle güncel sürümü kullanmak için vereceğimiz bağlantıları kullanarak Live Messenger 2011’i kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Windows Live Messenger 2009 Yeni Sürüm Kullan [indir]

kk_wlm2009_1.pngSize daha önce Windows Live Messenger 2009 Tam Yükleme Paketi adlı yazımızda büyük bir kolaylıktan bahsetmiştik. Live Messenger ve yardımıcı programlarda yapılan güncellemeler ile paketin yeni sürümü yayımlandı. En büyük yenilik Movie Maker‘ın (Film Yapıcı) Beta sürümden kararlı sürüme geçmesi olmuş. Programa eklenen yeni özellikler ve kararlılık çalışmalarıyla kullanımı kolaylaşmış ve istikararlı hale getirilmiş. Paketi indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

(daha&helliip;)

Windows Live Messenger 2009 Tam Yükleme Paketi [indir]

kk_wlm2009.png Windows Live Messenger (WLM) 2009 yüklemek için bu adrese girdiğimizde Karşıdan Yükle butonuna basarız ve 1.1 mb boyutundaki dosyayı indiririz. Bu dosyayı çalıştırdığımızda yükleme ve kurulum aynı anda gerçekleşir. Kurulum işlemi bağlantı hızımızla orantılı olarak 20-30 dk sürmektedir. WLM’nin tam paketini indirme seçeneği mevcut gözükmüyor. Google ile tam paket indirmek için arama yaptığımızda rapidshare gibi ne indirdiğimizi bilemediğimiz dosyaları indirmeye yönlendirilebiliyoruz. Tam yükleme paketini orjinal linkten indirmek isterseniz…

(daha&helliip;)

Windows Live Messenger İfade Nasıl Eklenir?

SmileyDünyada 300 milyon MSN kullanıcısı içinde Türkiye 25 milyonla dünya üçüncüsü durumunda.

Arkadaşlarınızla, ailenizle iletişim kurmanın diğer bir yolu da MSN. Sohbet ederken karşılaşmışsınızdır, belli bir ruh halini yansıtmak için ifade kullanılır. Bunlardan en bildiğimiz güldüğümüzü anlatmak için 🙂 (smiley) ifadesini kullanırız. Bu ifadeler sadece bununla kalmıyor tabii; sevinç, üzüntü bir çok ifade mevcut.

(daha&helliip;)

Yahoo Messenger Otomatik Açılışını Nasıl Önlerim?

Yahoo MessengerBilgisayarınızın ilk açılışında Yahoo Messenger standart ayarları sebebiyle otomatik açılır. Yahoo Messenger bilgisayar hafızasında gereksiz yer işgal ederek bilgisayarınız yavaşlatır ve bu yüzden bilgisayarınız geç açılır.

Eğer sürekli olarak Yahoo Messenger kullanmıyorsanız, tavsiyem otomatik açılışı kapatmanızdır.

Bu işlemi şu şekilde yapabilirsiniz:

(daha&helliip;)