Teknobaz Rotating Header Image

göstermek

SSuite System Monitor – CPU ve RAM Kullanım Durumunu Gösteren Program [İndir]

Bilgisayarınızın CPU ve RAM kullanım durumunu gerçek zamanlı görmek için SSuite System Monitor programını kullanabilirsiniz.
SSuite System Monitor, ücretsiz bir program.

Yeni bir program ve uygulama başlattığınızda bilgisayarınızın CPU ve RAM‘ini ne kadar kullandığını, ne kadarlık bir fark oluşturduğunu anlık olarak görebilirsiniz.

(daha&helliip;)

Windows:Ekranda İki Pencereyi Aynı Anda Yan Yana Göster

[Teknobaz] pencere yan yanaWindows kullanıyorsunuz. İki ayrı pencerede aynı anda işiniz var. Bir pencereden bakıp, diğerine yazmak, kontrol etmek vb. İşin amacı size kalmış. İki ayrı pencere aynı anda ekranda açık olsun diyenler için;

(daha&helliip;)

Masaüstünü Göster Butonu Kayboldu, Nasıl Geri Getirebilirim? [Windows]

kk_masa1.jpgWindows (XP,Vista) işletim sistemi kullanların en çok kullandığı butonlardan biri de Masaüstünü Göster butonudur. Bu butonu yalnışlıkla sildiğimizde veya biz farketmeden kaybloduğunda (diğer uygulama veya programların etkisiyle) geri getirmek normal bir kullanıcı için zor bir durumdur. Butonu geri getirebilmek için Windows size yardımcı olamıyor. Bir alternatifiniz var klavye kısayolunu kullanarak Masaüsütünü Göster işlemini yapabilirsiniz. Ancak simgeyi geri getirmek ayrı bir işlem gerektiriyor.

(daha&helliip;)