Teknobaz Rotating Header Image

birleştirmek

YouTube DJ-İki YouTube Şarkısını Birlikte Çal, DJ’lik Yap

YouTube DJ, iki YouTube şarkısını birlikte çalabilmenizi sağlayan bir müzik mikser sitesi. Bir çeşit DJ (Disk Jockey) oluyorsunuz.

YouTube DJ, sadece müzikleri aynı anda çalmakla kalmıyor. Müzik videoları üzerinde çeşitli ayarları yaparak daha kaliteli bir müzik ortaya çıkarıyor.

(daha&helliip;)

PDF Shaper-PDF Dosyalarını Dönüştüren Program [İndir]

teknobaz-pdf-donusturucuPDF (Portable Document Format; Taşınabilir Belge Biçimi) dosyasını diğer dosya çeşitlerine dönüştürmek isterseniz PDF Shaper programını deneyiniz.

PDF Shaper; PDF dosyaları için bir çok aracı içeren ve PDF dökümanlarını değitirmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılım.

(daha&helliip;)

MS Word-İki Yarım Satır Nasıl Tek Satır Yapılır, Birleştirilir?

[Teknobaz] MS Word Satır BirleştirMS Word‘de elinizde iki yarım satır var diyelim, bu iki satırı tek satır yapmak için, ilk satırın sonuna gelip Delete tuşuna bastığınızda alt satır yukarı çıkar ve tek bir satır elde edersiniz.

Ama elinizde onlarca tek satır var ise, aynı yöntemi kullanmak sizi yorar.

Ms Word‘de yarım satırları birleştirip tek satır yapmak için şu yöntemi kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

MergeFil.Es-Değişik Uzantılı Dosyaları Tek bir Dosyada Birleştir

[Teknobaz] Dosya birleştirMergeFil.es sitesi değişik formatlardaki -uzantılı- dosyalarınızı tek bir dosya altında birleştirmemizi sağlıyor.

(daha&helliip;)

Shuangs Audio Joiner – Ses Dosyalarını Birleştir [indir]

bc_ses birleştirElinizde iki ayrı müzik dosyası var ve birleştirmek istiyorsunuz. Shuangs Audio Joiner programı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Shuangs Audio Joiner programı WAW, MP3, WMA ve diğer çeşitli ses dosyalarını birleştirebileceğiniz ücretsiz bir program.

(daha&helliip;)

Adolix: PDF Dosyaları Böl, Birleştir [indir]

bc_pdf böl birleştir

Elinizdeki PDF (Portable Document Format, Taşınabilir Belge Biçimi), uzantılı bir dosyayı sayfalarına göre parçalara ayırarak farklı PDF dosyalar haline getirmek veya farklı PDF dosyalarını birleştirerek tek bir dosya haline getirmek isterseniz Adolix Split Merge PDF programını kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Microsoft Word: İki Ayrı Belgeyi Birleştirelim

Bazen yazdığımız iki ayrı Word belgesini birleştirmek ihtiyacı duyarız. Kopyala yapıştır yapmak yollardan biri olsa da sayfalarca yazıyı seçip kopyalamak pek kolay bir yol değil! Bir de yazı özellikleri kaybolursa saatlerce uğraşırsınız. Ben çok uğraştım.

(daha&helliip;)

Excel ve Word Dosyalarını Tek Bir Dosyada Birleştirin

İki ayrı Excel ve Word dosyasını nasıl birleştirip tek dosya haline getirebiliriz? Yani Excel dosyasını Word dosyasına ya da Word dosyasını Excel dosyasına nasıl katabiliriz, ekleyebiliriz? Tek dosya haline getirdikten sonra aynı sayfada işlem yapabilir miyiz?

Bunun için şu işlemleri yapmanız yeterli.

(daha&helliip;)