Teknobaz Rotating Header Image

başvuru

OHAL Komisyonuna İnternetten Dilekçe İle Başvuru Nasıl Yapılır?

OHAL Komisyonuna İnternetten Başvuru

OHAL Komisyonu (Açıklaması:Olağan Üstü Hal) kuruldu ve faaliyete geçti. Devlet memurluğundan KHK (Kanun Hükmünde Kararname) ile ihraç edilenler ve diğer kişiler (yazının en altında belirtilenler) OHAL komiyonuna internet üzerinden dilekçe ile başvuru yapabilirler.

OHAL Komisyonuna internet üzerinden dilekçe ile başvuru nasıl yapılır?

(daha&helliip;)

BİMER’e İnternetten Şikayet Başvurusu Nasıl Yapılır? [e-devlet]

Haksızlığa uğruyorsunuz, fakat nereye nasıl başvuracağınızı bilmiyorsunuz? Bimer (Başbakanlık İletişim Merkezi) hakkımızı arayabileceğimiz en etkili yöntemlerinden biri. Bimer’e başvurmak için dilekçe yazmanıza gerek yok. İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. “BİMER’e İnternetten şikayet başvurusu nasıl yapılır?” anlatmak istiyorum.

Aslında başvurumuz ister şikayet ister bilgi edinme, öneri, ihbar gibi içeriği de olsa aynı şekilde başvuru yapılıyor. Yazımın alt kısmında farklı olan bölümü okuyacaksınız.

(daha&helliip;)

Torba Yasa Vergi Affı Borcunu İnternetten Kredi Kartı İle Öde

[Teknobaz] Vergi affı öde

Torba Yasa ile gelen bazı vergi borçlarının yapılandırılması ve ödenmesi işlemlerini internet üzerinden kredi kartı ile yapılandırabilir, başvurabilir ve taksitle kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Vergi affı kapsamındaki SGK, Trafik borçları ve vergi borçlarınızı ödemek için vergi dairesine gitmenize gerek yok.

(daha&helliip;)

Diyanet: 2010 Yılı Hac Müracaat Dilekçe Formu [indir]

Diyanet İşleri Başkanlığı 2010 yılında hacca gidecekler için Hac başvurularının başladığını duyurdu. Hacı adayları 08-22 Nisan 2010 tarihleri arasında il ve ilçe müftülüklerine giderek kayıtlarını yeniletme veya ilk defa kayıt yaptırma şeklinde müracaat edebilecekler.

Başvuru işlemleri için 2010 yılı Hac Müracaat Formu Dilekçesi doldurulması gerekiyor.

(daha&helliip;)