Teknobaz Rotating Header Image

Twitter Profil Sayfanız İçin Resim Bulabileceğiniz 3 İnternet Sitesi

[Teknobaz] Twitter Profil Resmi

Twitter profil sayfasının dizaynını değiştirdi. Başlık (Header) resmi daha büyüdü. Eğer Twitter’a kendi fotoğrafınızı koymak istemiyorsanız veya Twitter’ın size önerdiklerini beğenmediyseniz, Twitter profil sayfasına (Header)  uygun resimleri sunan siteleri kullanabilirsiniz.

Twitter profil sayfasına resim koymak için resim bulabileceğiniz sitelerden bazıları;

TwitrCovers

TwitrCovers yüzlerce resim, fotoğraf sunuyor. Resimlerin Twitter profil başlığında nasıl göründüğünü test edebiliyorsunuz. Sitede resimler kategorilerine göre gösteriliyor. Ayrıca Popüler resimlerde listelenmiş.

morgueFile

Ücretsiz kullanabileceğiniz yüzlerce fotoğraf ve resim bulabilirsiniz. Fotoğraflat Twitter başlık (Header) başlık ölçülerine uygun olmayabilir. Bu durumda bu sitenin kendi özelliği ile reminizi küçültebilirsiniz.

Canva

Canva ücretsiz grafik dizayn sitesi. Üye olup, kendi Twitter başlık resminizi “Use Custom Dimension”seçeneği ile yapabilirsiniz. Fotoğrafınızın boyutlarını 1500 px (wide),  500 px (tall) seçmelisiniz.

Canva resimler için ücret istiyor. Ama kendi fotoğrafınızı yükleyerek, ücretsiz Twitter başlık resmini kendiniz dizayn edebilirsiniz.

Tivitır mivıtır,olay budur…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir