Teknobaz Rotating Header Image

@facebook.com Elektronik Posta Adresi Nasıl Alınır?

facebook e-posta Facebook en popüler sosyal paylaşım sitesi. Bu zamana kadar site üzerindeki ufak değişikliklerle kullanımını en basit ve en kolay olma yolunda ilerliyordu. Büyük bir eksiklik gibi görünen açığınıda Facebook elektronik posta hizmetini başlatarak bizlere göstermiş oldu.  Zaten benim bir çok e-posta hizmetinde üyeliğim var. Çokta gerekli değil diye düşünebilirsiniz. Size tavsiyemiz zaten var olan Facebook üyeliğiniz ile aktif hale getirebileceğiniz e-posta hizmetiyle, Facebook’u daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. @facebook.com e-posta adresi nasıl alabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adresi ziyaret etmekle başlayabilirsiniz.

Facebook e-posta servisi ile üç önemli özellik bir araya gelmiş olacak. Anında mesajlaşma, Bildirimler ve E-posta hizmeti. E-posta hizmetini aktik etmek için daha önceden belirlediğiniz Facebook adres isminiz olmalı bknz. www.facebook.com/kullanıcıadı şeklinde. Eğer daha önce belirlemediyseniz Facebook sayfanızdan Hesap\Hesap Ayarları kısmından belirleyiniz. E-posta adresiniz belirlemiş olduğunuz bu isim ile aynı olacak. bknz. kullanıciadi@facebook.com gibi.

Aşağıdaki bağlantıyı açın ve yönergeleri izleyin. E-posta servisiniz aktif edildiğinde gerekli uyarılar Facebook hesabınız üzerinden size bildirilecektir. Hizmet başlatılmış olsa bile şu an için herhangi bir kullanıcı faydalanamamaktadır.

@facebook.com e-posta adresi alma sayfası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir