Teknobaz Rotating Header Image

[indir] Avast: Ev Kullanıcısı İçin Bedava Virüs Tarama Programı

AvastAvast virüs programının ev kullanıcısı için geliştirdiği sürümü tamamen ücretsiz. Ayrıca Tükçe dil desteği de yerleşik durumda. Sonradan dil paketi yüklemeniz gerekmiyor. Avast virüs programının profesyonel sürümü ticari kullanım ve sunucu koruması için ücretlidir.

Avast’ı kurduğunuzda 14 aylık süre için bir kereye mahsus kullanıcı şifresi edinmeniz gerekiyor. 14 ay boyunca başka bir işlem yapmanıza gerek yok. Avast sürekli güncelliğini koruyor, güncelleme paketleri de internet bağlantınız sağlandığında ya da internete bağlı iken mevcut bir güncelleme olduğunda hemen bilgisayarınıza yükleniyor. Programın kendisini de güncellemesi de aynı şekilde.

Koruyucu kalkanlarını istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Tavsiyem sadece standart kalkan ve web kalkanını seçili bırakın böylece zaten bilgisayarınızı yormayan Avast daha stabile olur.

Avast’ın kullanıcı şifresini girmeden 60 gün boyunca deneyebilirsiniz. Tavsiyem ilk kurduğunuzda şifre girin. 14 ayın sonunda program sizi yeniden şifre girmeniz için uyaracaktır.

Kullanıcı Şifresi alırken ilk defa şifre almak için “I’m a new user and I need a registration key for avast! Home Edition” yazan linki seçin.

Şifre aldınız, XP’ye format attınız, Avast’ı tekrar kurdunuz. Yeniden şifre almanıza gerek yok. 14 ay boyunca aynı şifreyi kullanabilirsiniz.

Şifrenizi bir yere kaydetmediyseniz “I’m a registered user, but I lost my registration key” yazan linki tıkladığınızda şifreniz yeniden e-posta adresinize yollanacaktır.

I’m a registered user and my registration key has expired, I need a new one” yazan linke tıkladığnızda ise 14 ay sonunda yeni bir şifre almanız için.

Kendi stilinizi programa yansıtmanız için Avast’ın skin desteği de mevcuttur: Skins.

[indir] Avast Türkçe – setuptur.exe

71 Yorum

 1. akın dedi ki:

  bnm avastın süresi bitti napabilirm

 2. akın dedi ki:

  ücretsiz avastın süresini uzatablirmiyim

 3. alirıza dedi ki:

  bende kurmaya çalışıyorum

 4. elis dedi ki:

  offf acılmıorr yha 🙁

 5. bahar dedi ki:

  benib bilgisayarıma virüs bulaştı ücretsiz vürüs programı indirmek istiyorum???*

 6. yasarim72 dedi ki:

  arkadaşlar zaten site herşeyi anlatmış bedava programıda vermiş yapamadığınız şey ne ise dikkat edin yaparsınız ellerinize sağlık site emeğinize sağlık

 7. ahmet dedi ki:

  çalışmalarınız için teşekür ederim başarılar dilerim kolay gelsin

 8. hamza dedi ki:

  arkadaşlar pcimde bir virüs varki ne virüs ne avast yüklettiriyor bana ne norton nede başka bi program bunu nasıl çözebilirim yardım ederseniz sevinirim

 9. fatih dedi ki:

  çok teşekkürler

 10. serseri aşık fırat dedi ki:

  siz indirebilmeniz icin o siteye girin sonra altta download tu tılayın sonrada kaydede kaydetikten sonra indir in dosyayı açmak icin indirdiniz dosyanın üstüne fareinin soltuşuna basın dosyayı yerini bulmak icin tıklaYIN SONRADA ac teşekkür ederim dostlarım ve sevgilerim

 11. aslı dedi ki:

  virüüssssss nerede hatice abla sağol evlenmişsin hayırlı olsun

 12. burak dedi ki:

  ARKADAŞLAR VİRÜS NASIL SİLNİYO SÖYLERMİSİNİZ BEN YENİYDE

 13. mücahit dedi ki:

  ben indirmek istiyom nasıl

 14. veysel kuzu dedi ki:

  bedava olmasi cok güzel tesekkür ederim

 15. veysel kuzu dedi ki:

  cok güzel bir program .bedava olusuda cok iyi elinize saglik

 16. antivirüs programı yüklemek istiyorum

 17. harun dedi ki:

  indirmeye çalışıyorum inmiyor. Arıyorum bulamıyorum. Dönüp dolanıyorum. Daha düzenli ola bilir ben nasıl indire bilirirm

 18. gültekin dedi ki:

  niy yüklenemiyo

 19. Yusuf dedi ki:

  ev bilgisayarımda kullanıp iyi olursa tüm dostlarıma sunacağım.

 20. Yusuf dedi ki:

  yaptığınız ev bilgisayarlarına bu kolaylığı teşekkür ederim iyi bir hizmet yapıyorsunuz