Teknobaz Rotating Header Image

Banka Şubelerinin ve Bankamatiklerin Yerlerini Kolayca Bulun

Gece vakti bankamatike – ATM (Automated Teller Machine) – para çekmek için gidip, arızalı olduğunu görünce, en yakın bankamatik nerede acaba diye soranlardan mısınız? Ya da sınav harcı, fatura, havale için banka şubesine gidince upuzun bir sırayla karşılaşıp saatlerce bekleyenlerden misiniz?

En yakın banka şubesi ya da bankamatik nerede, adres ve telefonlarını öğrenmek isterseniz aşağıdaki linkler size yardımcı olacaktır.

TBB Logo

Öncelikle şube adres ve telefonlarına Türkiye Bankalar Birliği‘nin Banka Şubeleri Sorgulama sayfasından ulaşabilirsiniz.

Eğer burası yeterli olmazsa aşağıdaki her bankaya ait linklere tıklayarak şube ve bankamatik adreslerini öğrenebilirsiniz.

Banka şubeleri ve bankamatikler daha yakın artık…

>>>
[VİKİPEDİ] – Bankamatik
[WIKIPEDIA] – Automated teller machine

5 Yorum

 1. sinem dedi ki:

  ben size dedim oyak bankalar nerede var dedim siz bana ne yazıyorsunuz yaaa allahhallah yaaaa

 2. sinem dedi ki:

  yaa bune yaa biz size ziraat bankasının nerede olduğunu sorduk madem bilmiyosunuz yayınlamayın o zaman :….::)

 3. kursat karayalcın dedi ki:

  bır bankamtık yerlerını bıle web sıtenızde yayınlıyamıyorsunuz burası zambıyamı uzuldum bır turk gencı olarak cagın coook ma cokmgerısındesınız………………………..

 4. Banka dedi ki:

  Size en yakın banka şubelerini ve ATMleri bulmak için
  http://www.trbanka.com/yakin-subeler.html
  sitesini öneririm. İsterseniz tüm bankaları isterseniz sadece seçtiğiniz bankaların şubelerini gösteriyor. Tek tek siteleri sorgulamaktan kolay diye düşünüyorum.

 5. […] simgesinin üzerine tıkladığınızda bankamatik adres bilgilerini ayrı bir kutucukta yer alıyor. Haritayı büyüterek, bankamatikin bulunduğu […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir